پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم

آموزش کارکنان صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال

دوشنبه 18 دی 1396

  طی پنج جلسه ۲۵۰ نفر از کارکنان صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال تحت آموزش مقدماتی اطفای و حریق   ارائه نکات ایمنی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، ۲۵۰ نفر از کارکنان صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال بابل طی یک دوره پنج روزه توسط واحد آموزش عمومی سازمان آموزش دیدند.

بنابراین گزارش در این دوره ی آموزشی مواردی نظیر انواع حریق و نحوه اطفا ، آشنایی با سیستم های اطفای حریق ، کار با انواع  خاموش کننده های ددستی و ارائه سایر نکات ایمنی آموزش داده شد و در پایان نیز کارکنان به صورت  عملی نحوه استفاده از  خاموش کننده ها را فرا گرفتند.

مهندس دابوئیان مدیرعامل سازمان از حسن توجه مدیرعامل و سایر مدیران محترم صندوق توسعه عصر شمال به مسائل ایمنی و نگاه ایمنی محور ایشان تقدیر نموده و عنوان داشت : قطعا همانگونه که آمارها نشان می دهد آموزش عمومی شهروندان تاثیر بسزایی در کاهش خسارات ناشی از حوادث خواهد داشت و سازمان علاوه بر آنکه برنامه مدون آموزش عمومی سالانه خود را با دقت و جدیت دنبال می کند. از درخواست و پیشنهاد آموزش نهاد ها و سازمانهای مختلف استقبال می کند.

 شایان ذکر است معاونت آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل با  شماره تماس ۰۱۱۳۲۳۶۶۰۰۵ درساعات اداری آماده ثبت و برنامه ریزی آموزش عمومی شهروندان می باشد.

 

آموزش کارکنان صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمالآموزش کارکنان صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمالآموزش کارکنان صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمالآموزش کارکنان صندوق قرض الحسنه توسعه عصر شمال
برو به بالا