پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم

بازدید ، بررسی و اصلاح شیرهای هیدرانت نصب شده در سطح شهر با همکاری اداره آب و فاضلاب بابل

دوشنبه 18 دی 1396

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، شیرهای هیدرانت آتش نشانی نصب شده در سطح شهر جهت استفاده بهینه در راستای ارائه خدمات بهتر و سریعتر به شهروندان با همکاری و مساعدت اداره آب و فاضلاب شهر بابل بازدید ، بررسی و در صورت نیاز اصلاح می شود.

بنا بر این گزارش طی جلسه ای در این خصوص ، که با حضور معاون عملیات سازمان آتش نشانی و معاونت بهره داری اداره آب و فاضلاب انجام شد مقرر گردید، کلیه  شیرهای هیدرانت نصب شده در معابر سطح شهر پس از بررسی و بازدید در صورت نیاز اصلاح گردد. همچنین در این نشست سازمان آتش نشانی مکانهای مورد نظر را جهت نصب شیرهای هیدرانت جدید به اداره آب و فاضلاب معرفی تا مقدمات بررسی های لازم جهت نصب آن فراهم شود.

شایان ذکر است استفاده از شیرهای هیدرانت سطح شهر جهت آبگیری خودروهای آتش نشانی در مواقع ضرور می باشد تا زمان خدمات دهی به شهروندان بهینه گردد. لذا از شهروندان گرامی تقاضا داریم در حفظ و نگهداری آن کوشا بوده و در صورت مشاهده هرگونه نقص و ایراد، مراتب را به سازمان آتش نشانی (125) و یا اداره آب و فاضلاب(122) اطلاع رسانی نمایید.

بازدید ، بررسی و اصلاح شیرهای هیدرانت نصب شده در سطح شهر با همکاری اداره آب و فاضلاب بابل
برو به بالا