پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم

۶ مورد اطفای حریق توسط آتش نشانان بابلی در اولین روز اسفند

چهار شنبه 02 اسفند 1396

به گزارش  روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری بابل ، ۶ مورد آتش سوزی در روز سه شنبه اول اسفند ماه در بابل رخ داد که با تلاش آتش نشان  اطفا گردید. شرح عملیاتهای انجام شده به شرح ذیل می باشد.
۱.  حریق منزل مسکونی در محله اسلام ، کوچه اتحاد که این حریق با اقدام به موقع صاحبخانه و حضور آتش نشانان ایستگاه یک گسترش نیافته و در لحظات اولیه مهار و اطفا گردید.
۲. حریق واحد تجاری (آشپزخانه) در میدان باغ فردوس که با حضور و اقدام سریع آتش نشانان ایستگاه ۴ با بروز کمترین خسارت مهار و اطفا گردید.
۳. حریق واحد صنعتی (سورتینگ) در روستای منصور کنده که توسط آتش نشانان ایستگاه یک مهار و اطفا گردید در این آتش سوزی به تعدادی از دستگاهها و جعبه های پلاستیکی به همراه مقدار قابل توجهی پرتقال خسارت وارد شد.
۴. حریق سطل زباله مکانیزه در شهرک شهاب نیا توسط آتش نشانان ایستگاه دو اطفا گردید.
۵. حریق ضایعات دپو شده در طبقه همکف ساختمان اداری متروکه واقع در خیابان مدرس ، کوچه شهید رسولی ۲ توسط آتش نشانان ایستگاه ۴ اطفا شد.
۶. حریق یک دستگاه مینی بوس در روستای قمی کلا توسط آتش نشانان ایستگاه یک اطفا گردید.

۶ مورد اطفای حریق توسط آتش نشانان بابلی در اولین روز اسفند
برو به بالا