پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم

سرپرست سازمان آتش نشانی بابل : بیائید همه باهم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم .

دوشنبه 21 اسفند 1396

همه همشهریان عزیز تبریک عرض نموده و صحت سلامتی و تندرستی را در سایه زندگی ایمن برای همگان آرزومندم.

تمامی آداب و رسوم سنتی و آئینی ، به نیکی بوده و رنگ و بوی انسانی و اخلاقی داشته است .  متاسفانه در این سالها بدعتی اشتباه و خطرناک به وجود آمده که شاهد آتش سوزی ، ترقه بازی و انفجارهایی در شب چهارشنبه آخرسال هستیم و بعضا این اتفاق ناگوار موجب بروز خسارتهای جبران ناپذیری می گردد.

از همه همشهریان ، دوستان و جوانان عزیز تقاضا دارم که در شب چهارشنبه آخرسال، سنت های آئینی و دیرینه این شب را جدی گرفته و با آرامش و شادی در کنار یکدیگر ، این شب را به شب جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم . بنده و همکارانم در سازمان آتش نشانی نیز همانند سال های گذشته همراه با شما مردم فهیم و با فرهنگ بابلی ،   در این جشن سنتی و آئینی در کنار شما خواهیم بود.

با آرزوی شبی شاد، آرام و بدون حادثه 

سرپرست سازمان آتش نشانی بابل : بیائید همه باهم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم .
برو به بالا