پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم

آتش سوزی واحد تجاری (سوپرمارکت ) در صبحگاه دوشنبه یازدهم تیر ماه

سه شنبه 12 تیر 1397

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، در ساعت ۵:۵۴ صبح روز دوشنبه یازدهم تیر ماه پیرو تماس تلفنی شهروندان با سامانه۱۲۵ ستاد فرماندهی عملیات سازمان آتش نشانی ، مبنی بر وقوع حریق مغازه در خیابان بازار، محدوده محله اجابن ، بلافاصله سه اکیپ عملیاتی از سه ایستگاه به طور همزمان به محل آتش سوزی اعزام و عملیات مهار و اطفای حریق را انجام دادند.

بنابراین گزارش ، مهندس دابوئیان سرپرست سازمان که از لحظات اولیه اعلام حادثه در محل حاضر و عملیات اطفا را مستقیما نظارت نمودند در این خصوص اظهار داشت : با توجه به بافت پیوسته و قدیمی منطقه وقوع حریق و همچنین امکان گسترش و سرایت حریق، با هماهنگی ستاد فرماندهی عملیات سه خودروی عملیاتی با ۱۰ آتش نشان به طور همزمان از ایستگاههای دو ، سه و چهار به محل آتش سوزی اعزام و عملیات اطفای حریق را انجام دادند.

وی همچنین عنوان داشت : آتش نشانان با اقدام سریع خود ابتدا پس از شناسایی کانون حریق اقدامات مربوط جلوگیری از سرایت و گسترش آتش با توجه به پیوسته بودن سقف واحد های تجاری را  انجام داده و سپس نسبت به اطفای کامل حریق اقدام نمودند.

گفتنی است خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و علت حادثه نیز پس از بررسی و اعلام نظر کارشناسان علت یابی سازمان اعلام می گردد.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی ضمن تشکر از اطلاع رسانی به موقع حوادث از شهروندان گرامی تقاضا می نماید باتوجه به گرمای هوا و بالارفتن امکان وقوع حریق موارد ایمنی را رعایت نموده و با توجه به توصیه های پیشگیرانه از وقوع حوادث جلوگیری نمایند.

آتش سوزی واحد تجاری (سوپرمارکت ) در صبحگاه دوشنبه یازدهم تیر ماهآتش سوزی واحد تجاری (سوپرمارکت ) در صبحگاه دوشنبه یازدهم تیر ماه
برو به بالا