پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم

پیام سزپرستت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل به مناسبت 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی

شنبه 07 مهر 1397

همانا خدا را در زمین بندگانی است که برای رفع نیازهای مردم می کوشند، اینان در روز قیامت در امان هستند."
امام موسی کاظم (ع)


آتش نشانان شیردلانی هستند که در هنگام بروز حوادث جان بر کف و بی مهابا تن به آتش می زنند و شجاعت و از خود گذشتگی را معنا می بخشند . 

هفتم مهر ماه به نام روز" آتش نشانی و ایمنی" نامگذاری شده است در واقع این روز بهانه ای است تا به گرامیداشت انسانهایی پرداخته شود که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان و آسایش دیگر انسانها می گذرند تا آنها بتوانند در امنیت و رفاه زندگی کنند . تشکر و سپاس از ناجیانی که ایثارگرانه جان خود را به مخاطره می اندازند تا صحت و سلامت را برای هموطنان خود به ارمغان آورند ، انصافاً کاری بس صعب و دشوار است .
بی شک با رشد و توسعه شهرها و گسترش تکنولوژی خطرات بیشتری شهروندان را تهدید می کند و زمانی مردم یک جامعه با آرامش به زندگی می پردازند که بدانند مردانی دلیر ، متعهد برای امنیت خاطر و رفاه جانی و مالی آنان به صورت شبانه روزی آماده انجام رسالت خطیر خود هستند.
به مناسبت فرا رسیدن هفتم مهرماه ، روز شکوهمند " آتش نشانی و ایمنی" فرصت را مغتنم شمرده واز زحمات و تلاش های شبانه روزی همکارانم در سازمان آتش نشانی گرامی که جان خود را در طبق اخلاص می گذارند قدر دانی می نمایم. امیدوارم که همه این عزیزان در پرتو عنایات حق تعالی همواره سالم ، پیروز و سربلند باشند .
در پایان لازم است از توجه و عنایات ویژه ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، شهردار محترم به سازمان آتش نشانی تقدیر و تشکر نموده و امید دارم تا با استفاده از این حمایتها شهری ایمن برای شهروندان شریف شهر بابل به ارمغان بیاوریم.
محمدقاسم دابوئیان طبری – مهر 1397

پیام سزپرستت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل به مناسبت 7 مهر روز ایمنی و آتش نشانی
برو به بالا