پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم

حضور شهردار ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل در سازمان آتش نشانی و دیدار با مدیریت و پرسنل سازمان

دوشنبه 09 مهر 1397

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، به مناسبت گرامیداشت 7 مهر روز آتش نشان ، مهندس کبود شهردار بابل ، حاج فرامرز ابوالحسنی ، مهندس احمدزاده عالمی و حاج مهدی پورچالی رییس و اعضای محترم شورای شهر بابل با حضور در سالن اجتماعات این سازمان با مهندس دابوئیان سرپرست جمعی از آتش نشانان دیدار و گفتگو کردند.

 درابتدای این دیدار مهندس دابوئیان سرپرست سازمان ضمن خیرمقدم به مهمانان گرانقدر و گرامیداشت ایام سوگواری سالار شهیدان و هفته دفاع مقدس و روز اتش نشان خاطرنشان ساخت : امروز یکصد و 10 اتش نشان بابلی با خدمت صادقانه خود ثابت کردند که برای امنیت و ایمنی شهروندان بابلی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

وی بیان داشت : آتش نشانان پرتلاش ما جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و با عشق و علاقه سرشار مشغول خدمت هستند.

مهندس دابوئیان افزود : برطرف کردن نیازهای معیشتی این عزیزان از جمله وظیفه های ما است که خوشبختانه با نگاه مثبتی که شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بابل دارند امیدواریم در این مسیر نیازهای این عریزان مرتفع شود.

سرپرست سازمان آتش نشانی بابل اظهارداشت : اگر حمایتهای شهردار و شورای اسلامی شهر بابل نبود بدون تردید سازمان آتش نشانی بابل نمی توانست به توفیقات خوب دست یابد و امیدواریم این حمایتها همچنان ادامه داشته باشد.

 در ادامه جناب آقای ابوالحسنی ریاست محترم شورای اسلامی شهر بابل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان عنوان نمود:

مهندس دابوئیان از جمله مدیران پرتلاش و بدون حاشیه شهرداری بابل است که با اخلاق مداری خود دوستی و صمیمیت را در سازمان آتش نشانی بابل نهادینه کردند.

وی بیان داشت :

در حال حاضر 5 ایستگاه آتش نشانی در شهرستان بابل مستقر است و با توجه به جمعیت شهر بابل تعداد 5ایستگاه در حد نسبتا ایده ال می باشد.

ایشان افزود : در حال حاضر بنده و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل به همراه شهردار محترم بدنبال آنیم تا با بروز کردن تجهیزات و ایمنی لازم ساز و کار مناسب را برای کمک به مردم شهر بابل در حوزه خدمات ایمنی فراهم نماییم.

رئیس شورای اسلامی شهربابل گفت: آتش نشانان همیشه پای کار هستند ونیروهای آتش نشانی بابل از بهترین نیروهای مجموعه مدیریت شهری بابل می باشند که با مسئولیت پذیری وحساسیت بالا جان ومال مردم را نجات می دهند. از شهردار محترم تقاضا داریم تا با در نظر داشتن موارد مغفول مانده در امر رفاهی و متناسبت با سختی کار ، مشکلات پرسنل زحمتکش آتش نشانی را رفع نماید.

 سپس مهندس کبود شهردار بابل در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از زحمات و خدمات شایان مدیریت و پرسنل خدوم سازمان آتش نشانی بیان داشت : خدمات ارزشمند پرسنل خدوم اتش نشانی بابل بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم این روحیه خدمت منشا خدمات ارزشمند برای همشهریان بابلی باشد.

وی اظهار داشت : بسیار تلاش کردیم تا برخی تجهیزات بروز و ضروری را به مجموعه آتش نشانی بابل اضافه کنیم که متاسفانه با افزایش نرخ ارز کمی وقفه در کار صورت گرفت که امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم این امر را محقق کنیم.

شهردار بابل بیان داشت خوشبختانه مجموعه آتش نشانی بابل در بحث آموزش شهروندان بسیار مصمم است و این واقعیت را باید بپذیریم که در کاهش حوادث حتما باید آموزش را در اولویت کاری خودمان قرار بدهیم.

حضور شهردار ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل در سازمان آتش نشانی و دیدار با مدیریت و پرسنل سازمان حضور شهردار ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل در سازمان آتش نشانی و دیدار با مدیریت و پرسنل سازمان حضور شهردار ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل در سازمان آتش نشانی و دیدار با مدیریت و پرسنل سازمان حضور شهردار ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل در سازمان آتش نشانی و دیدار با مدیریت و پرسنل سازمان حضور شهردار ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل در سازمان آتش نشانی و دیدار با مدیریت و پرسنل سازمان حضور شهردار ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل در سازمان آتش نشانی و دیدار با مدیریت و پرسنل سازمان حضور شهردار ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل در سازمان آتش نشانی و دیدار با مدیریت و پرسنل سازمان حضور شهردار ، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بابل در سازمان آتش نشانی و دیدار با مدیریت و پرسنل سازمان
برو به بالا