پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم

‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.

دوشنبه 13 اسفند 1397


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، در ساعت ۴:۱۴ بامداد دوشنبه ۱۳ اسفند ماه ۹۷ پیرو تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی و کنترل عملیات سازمان آتش نشانی بابل مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک کارگاه و انبار بزرگ فرآورده‌های چوبی در جاده بابل کیاکلا روستای موزیگله بلافاصله سه خودروی عملیاتی با ۱۵ آتش نشان  و متعاقب آن سه خودروی پشتیبانی با ۱۰ آتش نشان به محل حادثه اعزام و عملیات مهار و اطفای حریق را انجام نمودند.
 مهندس کمیل نژاداکبر مدیرعامل سازمان که از لحظات آغاز عملیات شخصا در محل حادثه حاضر و  بر عملیات آتش نشانان نظارت داشتند، در خصوص این حادثه اظهار داشت آتش سوزی در یک سوله به متراژ تقریبی ۱۶۰۰ مترمربع که به مقدار زیادی ام دی اف ، نئوپان و سایر فرآورده‌های چوبی در آن انبار شده بود رخ داد که با توجه به حجم بالای موجودی انبار و همچنین سریع الاشتعال بودن مواد موجود آتش نشانان از چند جهت وارد عمل شده و از گسترش حریق و همچنین سرایت آن به اماکن همجوار از جمله کارگاه تولید و مونتاژ فرآورده های چوبی که چسبیده به این انبار بود و یک کارخانه شالیکوبی جلوگیری نمودند.
وی افزود:حجم بالای دود متصاعد شده کار آتش نشانان را با مشکل مواجه کرده بود که با حضور یک تیم عملیاتی در سقف این انبار عملیات تهویه از طریق باز کردن سقف انجام پذیرفت .
ایشان در ادامه عنوان داشت: با توجه به زمان طولانی تا اتمام کامل عملیات که بیش از ۱۰ ساعت به طول انجامید، به طور متناوب ۲۰ آتش نشان دیگر نیز در محل حاضر و عملیات تخلیه و اطفای کامل حریق با حضور ۴۵ آتش نشان در محل انجام شد.
وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش بی وقفه آتش نشانان اظهار داشت : خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسیده  ولی متاسفانه با توجه به حجم بالای موجودی انبار این آتش سوزی خسارت سنگین مالی بر جای گذاشت  و علت آتش سوزی نیز توسط کارشناسان در حال بررسی می باشد. 

‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.‍ آتش‌سوزی مهیب سحرگاهی در بابل ، انبار بزرگ ام دی اف و نئوپان در آتش سوخت. آتش با تلاش ۱۲ ساعته آتش نشانان به طور کامل مهار و اطفا شد.
برو به بالا