پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم

مدیرعامل سازمان آتش نشانی بابل : با برگزاری سنتهای آئینی و دیرینه ، چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم .

دوشنبه 27 اسفند 1397


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری بابل مهندس کمیل نژاداکبر مدیرعامل سازمان در پیامی به مناسبت  چهارشنبه آخرسال عنوان داشت : پیشاپیش آغاز  سال نو و بهارطبیعت را به همه همشهریان عزیز تبریک عرض نموده و  صحت،  سلامتی و  تندرستی را در سایه زندگی ایمن برای همگان آرزومندم.
چهارشنبه سوری مقدمه و پیش قدم جشن شاخص یعنی، نوروز بزرگ است. چهارشنبه سوری، ندای آمدن بهار و نوروز و دعوت انسان به آمادگی برای ورود به ساحت نوین است. حکایت چهارشنبه سوری بیانگر جشن معروف و ملی و تاریخی ایرانیان و ایران فرهنگی است.

متاسفانه در این سالها بدعتی اشتباه وخطرناک به وجود آمده که شاهد آتش سوزی ، ترقه بازی و انفجارهایی در شب چهارشنبه آخرسال هستیم و هر سال در آستانه عید گزارش های تلخی از نقص عضو و سوختگی جوانان منتشر می شود که فقط بر اثر یک لحظه غفلت رخ می دهد.
از همه همشهریان ، دوستان و جوانان عزیز تقاضا دارم که در شب چهارشنبه آخرسال، سنتهای آئینی و دیرینه این شب را جدی گرفته و با آرامش و شادی در کنار یکدیگر ، این شب را به شب جشن مهرورزی ودوستی تبدیل نمائیم . از خودمان شروع کنیم و به کودکانمان بیاموزیم که چهارشنبه‌سوری جشن شادی است، جشنی که بخشی از فرهنگ و تاریخ بزرگ ماست. 
لذا بنده و همکارانم در سازمان آتش نشانی نیز همانند سال های گذشته همراه با شما مردم فهیم و بافرهنگ بابلی ،   در این جشن سنتی و آئینی در کنار شما خواهیم بود.
با آرزوی شبی شاد، آرام و بدون حادثه
کمیل نژاداکبر _ 27 اسفند 97

مدیرعامل سازمان آتش نشانی بابل : با برگزاری سنتهای آئینی و دیرینه ، چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم .
برو به بالا