پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

آماده باش کامل سازمان آتش نشانی در شب چهارشنبه آخر سال

سه شنبه 28 اسفند 1397

به گزارش روابط عمومی  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، مهندس کمیل نژاداکبر مدیر عامل سازمان با بیان این مطلب افزود : در شب چهارشنبه آخر سال ۵۵ آتش نشان به صورت آماده باش آماده ارائه خدمات به شهروندان می باشند. 
ایشان در ادامه اظهار داشت : در مجموع ۱۱ تیم عملیاتی به این صورت که هفت تیم عملیاتی در ایستگاههای ۵ گانه و چهار تیم عملیاتی در ۴ نقطه از شهر به صورت کاملا آماده و با تجهیزات لازم مستقر بوده تا در صورت وقوع هرگونه حادثه در اسرع وقت ارائه خدمات به صورت مطلوب انجام شود.
ایشان در پایان عنوان داشت : از کلیه شهروندان شریف تقاضا داریم تا با رعایت کامل موارد ایمنی از وقوع هرگونه حادثه جلوگیری نموده و در صورت وقوع حادثه با شماره ۱۲۵ ستاد فرماندهی و کنترل عملیات سازمان تماس حاصل نمایند.

سه شنبه ۲۸ اسفندماه ۹۷


آماده باش کامل سازمان آتش نشانی در شب چهارشنبه آخر سال
برو به بالا