پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل : شب گذشته کمترین آمار حوادث وآتش سوزی مربوط به چهارشنبه سوری به ثبت رسید.

چهار شنبه 29 اسفند 1397به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری بابل ، مهندس کمیل نژاداکبر ضمن تشکر ازهمکاری شهروندان فهیم بابلی ابراز داشت : درشب چهارشنبه سوری سال ۹۷ کمترین آمار حریق و حادثه نسبت به سنوات گذشته به ثبت رسید به طوریکه به غیراز ۳ مورد حریق جزئی ضایعات ، حادثه ی دیگری در این خصوص ثبت نگردیدکه از همکاری وهمراهی شهروندان و جوانان عزیز تقدیروتشکر می شود.

وی افزود:  اطلاع رسانی و ارائه  آموزشهای همگانی سازمانهای امدادی علی الخصوص سازمان آتش نشانی در این خصوص تاثیر بسزایی داشته و این نشان می دهد که همیشه آموزش و  آگاهی بخشی می تواند به میزان قابل توجهی از آمار حوادث بکاهد.
ایشان در پایان ضمن تشکر مجدد از همراهی شهروندان اظهار داشت : لازم است از همکاری ، مساعدت و حضور همکارانم در سازمان آتش نشانی  و همراهی  همه  دستگاههای امدادی و نظارتی علی الخصوص  نیروی انتظامی و  سازمان اورژانس نیز صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

چهارشنبه ۲۹ اسفندماه ۹۷


مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل : شب گذشته  کمترین آمار حوادث وآتش سوزی مربوط به  چهارشنبه سوری به ثبت رسید.مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل : شب گذشته  کمترین آمار حوادث وآتش سوزی مربوط به  چهارشنبه سوری به ثبت رسید.
برو به بالا