پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم

پیام نوروزی مهندس کمیل نژاداکبر مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

پنج شنبه 01 فروردین 1398

‍ 
یامحول الحول والاحوال
روزهای سرد زمستان جای خود را به روزهای بهاری مي سپارد. بهاري كه آرام و خرامان از راه می رسد و پيام آور رستاخیز طبیعت است.
سال گذشته برای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل سال  بی نظیری در زمینه اجرای برنامه های منظم آموزش عمومی شهروندان و همچنین  اجرای برنامه های مدون  پیشگیری و همچنین دستیابی به سیستم بروز تجهیزات ارتباطی و در راس همه ی اینها  خدمت رسانی و ایثار بی منت همکاران آتش نشان  بود و اين پيشرفتهاي محسوس نتيجه ي تلاش بي وقفه، همدلي و معرفت بالاي همکاران و مسئولین محترم بوده است.
آنچه باید برای #سال_آتي هدفگذاري شود، قطعا تلاش و توجه بیشتر به مقوله ایمنی شهر و  شهروندان و ادامه اجرای برنامه منظم پیشگیری  می باشد،  كه تمامي اين خواسته ها بدون شك با همكاري صميمانه و ذكاوتمندانه ي مسئولین محترم شهری ، همکاران و  شهروندان عزيز ميسر می گردد.
 در آغازین روزهاي سال جدید فرصت را مغتنم شمرده و از تلاشها و سخت كوشي  همکاران خدوم سازمان آتش نشانی تشكر و قدرداني نموده و براي ایشان و خانواده محترمشان که در تمام لحظات و سختیها در کنار آتش نشانان  همگام و همراه هستند ، صحت،سلامتی و سربلندی آرزومندم . بنده به توانمندي همكارانم اعتقاد راسخ دارم و معتقدم با تلاش و پیگیری در جهت بروز کردن تجهیزات و امکانات و همچنین آموزش نیروی انسانی با کمک و توجه مسئولین و یاری حضرت حق تعالي ، روزهاي پيش رو را بهتر از ايام گذشته خواهيم ساخت. 
در پایان با تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی از شهروندان شریف و گرانقدر بابل تقاضا دارم که با رعایت نکات ایمنی سالی خوش و ایمن را برای خود رقم بزنند . بنده و همکارانم نیز این ایام را مانند تمام طول سال در خدمت شما شهروندان عزیز خواهیم بود و در صورت بروز هرگونه حادثه با شماره ۱۲۵ تماس حاصل نموده تا همکارانم در اسرع وقت شما را یاری نمایند.
کمیل نژاداکبر ۱ فروردین  ۹8

پیام نوروزی  مهندس کمیل نژاداکبر مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل
برو به بالا