پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

دومین دوره آموزشی اطفای حریق آتش نشانان استان مازندران ، با حضور ۱۰ شهر در بابل

چهار شنبه 11 اردیبهشت 1398


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، این دوره آموزشی با حضور آتش نشانان شهرهای بابل ، بابلسر ، امیرکلا ، گلوگاه بندپی شرقی ، خشرودپی ، گتاب ، زرگرشهر ، مرزیکلا ، بهنمیر ، هادی شهر با نظارت و مجوز دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران ، به میزبانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل برگزار گردید.

 

 آتش نشانان در این دوره اصول و مبانی تخصصی اطفای حریق فرا می گیرند. و در پایان  گواهینامه رسمی آموزش برای حاضرین صادر می گردد.

 

سالن همایش هلال احمر بابل

چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت۹۸

دومین دوره آموزشی اطفای حریق آتش نشانان استان مازندران ، با حضور ۱۰ شهر در بابل
برو به بالا