پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

جلسه تعاملی مدیران سازمان آتش نشانی و اورژانس بابل

یکشنبه 15 اردیبهشت 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، جلسه ای تعاملی باحضور مهندس نیازی فر سرپرست سازمان و دکتر لعلی ریاست اورژانس در سازمان آتش نشانی بابل برگزار گردید .

بنابراین گزارش در این جلسه زمینه های همکاری فی مابین دو سازمان ، راهکارهای ایجاد هماهنگی بین سازمان های امدادی ، برگزاری مانورهای مشترک و همچنین برگزاری دوره های آموزشی متقابل و مشترک مورد بحث  و بررسی قرار گرفت .

یکشنبه 15 اردیبهشت 98 

جلسه تعاملی مدیران سازمان آتش نشانی و اورژانس بابل
برو به بالا