پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

اولین دوره آموزش کمکهای اولیه با همکاری سازمان اورژانس شهرستان بابل

دوشنبه 30 اردیبهشت 1398به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، دوره آموزشی کمکهای اولیه برای پرسنل عملیاتی سازمان با حضور کارشناسان آموزش سازمان اورژانس بابل برگزار گردید.

بنابراین گزارش در این دوره آتش نشانان مبانی تخصصی کمک های اولیه جهت مواجهه با مصدومین در محل وقوع حوادث را فرا  خواهند گرفت.

شایان ذکر است این دوره طی دو روز در سالن همایشهای شورای شهر برگزار می گردد.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت

اولین دوره آموزش کمکهای اولیه با همکاری سازمان اورژانس شهرستان بابل
برو به بالا