پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

نشست صمیمی سرپرست سازمان آتش نشانی با ریاست انجمن خیرین شهرستان بابل

پنج شنبه 02 خرداد 1398


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، دکتر خان پور رئیس انجمن خیرین شهرستان با حضور در سازمان آتش نشانی با مهندس نیازی فر سرپرست سازمان دیدار و گفتگو کرد.
 در این دیدار که با محوریت مشارکت خیرین در حوزه ایمنی و آتش نشانی انجام شد بر لزوم و ضرورت بکارگیری ظرفیت خیرین گرانقدر و آشنا سازی ایشان با مسائل ، مشکلات و معضلات سازمان در حوزه تجهیزات و امکانات با توجه نوع خدمات سازمان که منتج به نجات جان و مال شهروندان خواهد شد تاکید گردید و راهکارهای نحوه ورود خیرین به این بخش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نشست صمیمی سرپرست سازمان آتش نشانی با ریاست انجمن خیرین شهرستان بابل
برو به بالا