پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

با اجرای دو پروژه مهم ورزشی- عملیاتی ، توجه ویژه سازمان آتش نشانی به امر ورزش و آمادگی جسمانی آتش نشانان

شنبه 04 خرداد 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، در اجرای دستور شهردار و رئیس محترم شورای سازمان ،در راستای  ارتقای توان و آمادگی جسمانی  آتش نشانان،  مدیریت سازمان آتش نشانی اجرای دو پروژه  مهم ورزشی را دستور کار  خود قرار داد .

بنابر این گزارش ،  بلافاصله پس از دستور شهردار محترم ساخت باشگاه آمادگی جسمانی با جدیدترین تجهیزات ورزشی آغاز گردیده و تاکنون  با 85 درصد پیشرفت فیزیکی در  ایستگاه شماره دو سازمان واقع در میدان شهید سجودی  به متراژ 120 متر مربع  در حال اجرا می باشد که با پایان این پروژه آتش نشانان طی برنامه های منظم در روزهای خارج از شیفت کاری به انجام تمرینات جهت بالابردن توان عملیاتی خواهند پرداخت .

همچنین پروژه ساخت دیواره سنگ نوردی در سالن مدیریت بحران آغاز گردیده که با پایان یافتن این پروژه نیز آتش نشانان آموزشهای تخصصی امداد و نجات در ارتفاع را فرا می گیرند.

پیش بینی می شود طبق برنامه زمان بندی ، پروژه های مذکور در نیمه دوم خرداد ماه سال جاری به بهره برداری برسند.

 با اجرای دو پروژه مهم ورزشی- عملیاتی  ، توجه ویژه سازمان آتش نشانی به امر ورزش و آمادگی جسمانی آتش نشانان
برو به بالا