پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

اجرای برنامه های منظم آموزش درون سازمانی برای آتش نشانان

سه شنبه 21 خرداد 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، در راستای ارتقای توان علمی و عملیاتی پرسنل سازمان ، برنامه های منظم آموزش درون سازمانی بر اساس سرفصل  های آموزشی مصوب استانداری مازندران ، اجرا می گردد.

 

بنابراین گزارش ، در جهت کاهش اثرات روحی و روانی ناشی از مواجهه با حوادث مختلف یک دوره کارگاه آموزش راهکارهای کاهش ومدیریت استرس واضطراب درعملیات و محیط کار با حضور اساتید مجرب روانشناسی برای پرسنل سازمان در محل سالن همایشهای شورای اسلامی شهر برگزار می گردد.

شایان ذکر است این کارگاه آموزشی طی ۱۲ جلسه و در سه گروه ۴ جلسه ای برای کلیه پرسنل شاغل در سازمان آتش نشانی برگزار می گردد.

 

دوشنبه ۲۰ خرداد

اجرای برنامه های منظم آموزش درون سازمانی برای آتش نشانان
برو به بالا