پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

در دیدار سرپرست سازمان آتش نشانی با نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی مطرح شد : تهیه امکانات و تجهیزات اساسی سازمان نیازمند تلاش و پیگیری مدیران و مسئولان می باشد.

پنج شنبه 23 خرداد 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، مهندس ولی اله نیازی فر سرپرست سازمان ،  با حضور در دفتر  ارتباطات مردمی حاج حسین نیازآذری نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

 

در ابتدای این دیدار مهندس نیازی فر ضمن تشکر از نماینده محترم مجلس ،گزارشی از روند عملکرد سازمان و همچنین گزارشی از وضعیت فعلی تجهیزات و امکانات سازمان ارائه نموده و اظهار داشت : جا دارد از حسن توجه و دقت نظر جناب آقای حکیم شهردار محترم تشکر نموده که در همین مدت کوتاه حضور ایشان ، بخشی از مشکلات سازمان در حوزه تجهیزات برطرف گردیده ضمن اینکه حسب دستور ایشان جهت رفع معضلات و کمبودها در بخش امکانات از طریق مدیران و مسئولان مربوطه پیگیریهای لازم در حال انجام است تا با رفع این مشکلات سازمان بتواند در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان به خوبی عمل نماید.

ایشان در ادامه عنوان داشت : همانطور که مستحضرید  محدوده خدمات سازمان آتش نشانی شهرداری بابل  مطابق اساسنامه حریم  شهری بوده ولی حسب مصوبه شورای محترم تامین با توجه به نبود امکانات کافی ، به کل شهرستان خدمات رسانی می نماید در حالی که امکانات موجود جوابگوی شهر نبوده و در برخی موارد نیز کمبودهایی وجود دارد، در عین حال  آتش نشانان با تمام  توان ، ایثارگرانه با وجود همه کاستی ها  در راستای حفظ جان و مال شهروندان تلاش می نمایند.

با عنایت به گسترش ساخت ساختمانهای بلندمرتبه در شهر وجود یکدستگاه خودروی نردبان دار با ارتفاع مناسب ضروری بوده که تهیه آن با توجه به وضعیت فعلی اقتصادی و بودجه محدود شهرداریها امکان پذیر نبوده و نیازمند پیگیری مسئولین مربوطه جهت جذب اعتبارات ملی می باشد. کمبود خودروهای سنگین امداد و نجات  و خودروی اطفایی فوماتیک  با توجه به وجود جاده های ترانزیتی و همچنین شهرکهای صنعتی متعدد در شهرستان نیز ضروری بوده که این مهم جز با تلاش مدیران میسر نبوده ضمن اینکه در این مسیر دست مهربان خیرین بزرگوار را به گرمی می فشاریم و نیازمند حضور این عزیزان در حوزه ایمنی و آتش نشانی می باشیم.

وی افزود : در بخشهایی از شهر از جمله ضلع شرق و جنوب شرق شهر بابل با توجه به رشد جمعیت و توسعه آن، کمبود ایستگاه آتش نشانی احساس می گردد که انتظار می رود نمایندگان محترم مجلس ، شهرداری و سازمان آتش نشانی را جهت احداث ایستگاه در این مناطق یاری نمایند.

 

در ادامه حاج حسین نیازآذری نماینده محترم مجلس با تشکر از زحمات و خدمات مجموعه خدوم آتش نشانی عنوان داشت : قطعا بنده و سایر مسئولان و مدیران می بایست تمام تلاشهای خود را در راستای تجهیز سازمان آتش نشانی به کار بسته تا ضمن رفاه و آسایش ، ایمنی شهروندان شریف به طور مطلوب و در خور شان تامین گردد.

در دوره قبل و فعلی مجلس پیگیری هایی از طریق وزارت کشور ، راه و شهرسازی  ، سازمان شهرداریها و سایر ارگان های مسئول در جهت تهیه خودروی نردبان دار انجام شد که نام شهر بابل نیز در لیست اولویت نیازمند این تجهیزات قرار گرفت و می بایست پیگیری های بعدی بطور جدی و مستمر انجام گرفته تا سازمان به این تجهیزات مهم مجهز گردد.

ایشان در ادامه سخنان خود ضمن تاکید بر لزوم احداث ایستگاه در مناطقی که کمبود در آن احساس می شود قول مساعد دادند تا در اسرع وقت در خصوص پیگیری این موضوع و کمبود تجهیزات شرایط دیدار با وزیر محترم کشور و یا ریاست محترم سازمان شهرداریها را فراهم نمایند.

در دیدار سرپرست سازمان آتش نشانی با نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی مطرح شد : تهیه  امکانات و تجهیزات اساسی سازمان نیازمند تلاش و پیگیری مدیران و مسئولان می باشد.
برو به بالا