پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

رسیدگی به ۴۲۸ مورد عملیات در سه ماه نخست سال ۱۳۹۸

شنبه 01 تیر 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، رسیدگی به ۴۲۸ مورد عملیات در ۳ ماه نخست سال ۹۸ توسط سرپرست سازمان آتش نشانی  و خدمات ایمنی شهرداری بررسی و پرسنل  این مجموعه  در ۳ ماه نخست سال ۱۳۹۸ به  ۱۹۹ مورد آتش سوزی  و ۲۰۷ مورد امداد و نجات  و ۲۲ مورد احتیاط  رسیدگی کرده اند و درمجموع این عملیاتها ۱۲۲ نفر نجات  و ۴۴ نفر مجروح و ۳ نفر فوت  شده اند .

 

مهندس ولی اله نیازی فر سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی  با اظهار تاسف نسبت  به  فوت ۳ نفر از شهروندان  در حوادث ۳ ماه نخست  گفت:همانند ماه های  گذشته  تصادف و واژگونی  خودرو از شاخص ترین  حوادث رسیدگی شده سازمان محسوب می شود  و مهار دو آتش  سوزی در مراکز صنعتی از مهمترین  حوادث ۳ ماه نخست  بوده که خسارتی میلیاردی  به همراه  داشته است.

 

 در پایان مهندس  ولی اله نیازی فر سرپرست سازمان  با آغاز فصل گرما و خشک شدن پوشش گیاهی  خطر وقوع آتش سوزی در جنگلها  مراتع و باغها هشدار داد و از شهروندان خواست که دقت بیشتری نسبت  به این موضوع  داشته باشند و در صورت  بروز هر گونه آتش سوزی یا حوادث با شماره تلفن های ۱۲۵ تماس حاصل نمایند ..

رسیدگی به ۴۲۸ مورد عملیات در سه ماه نخست سال ۱۳۹۸
برو به بالا