پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

دیدار عضو شورای اسلامی شهر با سرپرست سازمان آتش نشانی

پنج شنبه 13 تیر 1398

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، جناب آقای مهندس سید مقیم مقیمی عضو محترم شورای اسلامی شهر با حضور در سازمان آتش نشانی با مهندس نیازی فر سرپرست سازمان دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار صمیمی طرفین در خصوص  نحوه تعامل و پاسخ به استعلامات پروژه های ساختمانی در جهت ایمنی  و همچنین مسائل مربوط به امکانات و تجهیزات اساسی مورد نیاز سازمان گفتگو و تبادل نظر نمودند.

 

پنجشنبه 13 تیر 98

دیدار عضو شورای اسلامی شهر با سرپرست سازمان آتش نشانی
برو به بالا