پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

آتش سوزی آشپزخانه منزل مسکونی در بابل

دوشنبه 23 تیر 1399

پس از حضور آتش نشانان ایستگاه شماره سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل در محل حادثه واقع در بلوار ولیعصر، میدان شهید بزاز،گلستان ۱ مشاهده گردید که قسمت موتور هود آشپزخانه طعمه حریق شده است بطوریکه شعله های آتش به اجاق گاز و برخی از اقلام موجود در آشپزخانه سرایت نموده و دود بسیار غلیظ آن در فضای منزل منتشر شده است.

آتش نشانان با استفاده از تجهیزات اطفائی و دستگاه تنفسی خود را به کانون اصلی آتش سوزی رساندند و خوشبختانه با انجام اقدامات به موقع مانع از سرایت آتش سوزی به اتاق ها شده و پس از مهار و اطفا کامل  آتش سوزی به ایستگاه مربوطه مراجعت نمودند.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل


آتش سوزی آشپزخانه منزل مسکونی در بابل
برو به بالا