پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

آتش سوزی برج مینا در بابل مهار شد

دوشنبه 23 تیر 1399

دقایقی قبل یک واحد تجاری در برج مینا بابل دچار آتش سوزی شد که این حادثه در کمترین زمان و بدون آسیب دیدگی به برج مهار شد.

این حادثه در طبقه سوم این برج اتفاق افتاد که آتش نشانان ایستگاه شماره ۴ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل با حضور بهنگام و با استفاده از تجهیزات اطفایی موفق به اطفا کامل و مهار آتش سوزی شدند و از سرایت آتش به سایر اماکن و واحدها در برج جلوگیری کردند و پس از انجام عملیات تهویه نسبت به ایمن سازی اقدام نمودند.

شنبه ۲۱ تیر ۹۹

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

آتش سوزی  برج مینا در بابل مهار شد
برو به بالا