پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

دو واحدمسکونی و بخشی ازسقف یک خانه عصرامروزدر بابل آتش گرفت.

دوشنبه 23 تیر 1399

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری بابل سید مازیار حسنی مدیرعامل سازمان درخصوص این حادثه گفت : بلافاصله پس از اعلام این حادثه در ساعت ۱۸:۴۴ امروز، ۱۵ آتش نشان با ۴ دستگاه خودروی اطفای حریق  از ایستگاه های یک، دو و چهار به محل حادثه واقع در محله #هفت_تن ،سینایی ۲۲ اعزام شدند و پس از حدود یک ساعت و نیم آتش را مهار کردند.

 سیدمازیارحسنی  با بیان اینکه این حادثه با آتش سوزی خودرو و موتور سیکلت در پارکینگ منزل مسکونی دو طبقه آغاز و بلافاصله پس از سرایت به ایزوگام آن به شدت گسترش یافته و به سقف شیروانی خانه همجوار خساراتی وارد شد افزود : ایزوگام و سقف‌های شیروانی چوبی بهم پیوسته موجب گستردگی آتش سوزی شد اما خوشبختانه با تلاش نفس گیر آتش نشانان از سرایت آتش به یک دستگاه آپارتمان ۸ واحدی و چندین منزل مسکونی همجوار جلوگیری بعمل امد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل درپایان اعلام کرد:علت دقیق و میزان خسارت مالی این آتش سوزی دردست بررسی است.

شنبه ۲۱ تیر ۹۹

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

دو واحدمسکونی و بخشی ازسقف یک خانه عصرامروزدر بابل آتش گرفت.
برو به بالا