پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

برگزاری تست ورزشی برای آتش نشانان بابل

پنج شنبه 02 مرداد 1399

‍ ‍به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، تست ورزشی آتش نشانان شاغل در سازمان آتش نشانی بابل در ایستگاه های ۶ گانه سازمان در حال برگزاری است.

 سید مازیارحسنی مدیرعامل سازمان آتش نشانی بابل در این باره اظهار داشت: با توجه به اینکه سازمان آتش نشانی یکی از ارگان های امدادی است می بایست آتش نشانان بطور مداوم از آمادگی و توانایی بالایی برخوردار باشند تا با توجه به توانایی و چابکی بتوانند در حوادث و ماموریت ها خدمات ارزنده به شهروندان ارائه دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه تست تخصصی ورزش آتش نشانان توانایی سنجش و ارزیابی فاکتورهایی از قبیل سرعت، استقامت، انعطاف پذیری، قدرت و چابکی را داراست، افزود: این آزمون از چند آیتم ورزشی شامل:"  دراز و نشست، پرش جفت پا، دوی ۴۵ متر،دوی استقامت،حمل کپسول و نوار آتش نشانی،دوی ۹ ×۴ متر" و ... تشکیل شده که توسط واحد #تربیت_بدنی سازمان در حال برگزاریست.

 حسنی با اشاره به اینکه اینگونه تست ها بصورت منظم و با برنامه ریزی منسجم در طول سال از آتش نشانان گرفته می شود که در واقع شناسنامه و پرونده ورزشی و آمادگی جسمانی پرسنل است در پایان خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری تست های ورزشی در سازمان آتش نشانی،نقش پر رنگ و حائز اهمیت آمادگی جسمانی آتش نشانان در روند خدمات دهی به شهروندان و نجات جان و مال آنها بوده که در واقع سازمان های امدادی پویا و آماده در سطح کشور، سازمان هایی هستند که علاوه بر دارا بودن دانش و تجربه و امکانات و تجهیزات لازم از افرادی با توان جسمانی بالا در حیطه خدمات رسانی به شهروندان بهره می گیرند.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

 برگزاری تست ورزشی برای آتش نشانان بابل
برو به بالا