پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

آتش سوزی بامدادی سوپر مارکت در بابل

پنج شنبه 02 مرداد 1399

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل وقوع این حادثه ساعت ۰۳:۴۷ بامداد امروز به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد و ستاد فرماندهی آتش‌نشانی با دریافت این خبر در کمترین زمان ممکن دو اکیپ کامل عملیاتی از ایستگاه شماره یک سازمان را به محل حادثه واقع در بلوار شهید ابوالحسنی،یحیی پور گنجی ۲۹ اعزام کرد.

بنا براین گزارش  آتش نشانان پس از رسیدن و ارزیابی اولیه بلافاصله وارد عمل شده و پس از قطع سیستم برق و گاز از وقوع حوادث احتمالی جلوگیری کردند و با استفاده از روش سرد کردن بصورت کامل حریق را مهار و اطفا نموده و از سرایت  شعله های آتش  به مغازه های هم جوار جلوگیری به عمل آمد.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

آتش سوزی بامدادی سوپر مارکت در بابل
برو به بالا