پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

بازدید ایمنی کارشناسان آتش نشانی از بیمارستان ها و مراکز درمانی شهر بابل

پنج شنبه 02 مرداد 1399

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل با توجه به وقوع حوادث ناگوار اخیر در سطح کشور و در راستای اجرای طرح بازدید از مراکز درمانی و بیمارستانها ، کارشناسان واحد پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل با حضور در مراکز درمانی و بیمارستان های سطح شهر،ضمن بررسی موارد ایمنی، راهنمایی و مشاوره های لازم را جهت اجرای هرچه مطلوب تر دستورالعمل ایمنی به مسئولین آن ارائه می نمایند.

بنا بر این گزارش؛در این بازدیدها که با دستور سید مجتبی حکیم شهردار محترم بابل و با هدف بررسی و پایش ایمنی مراکز درمانی به منظور پیشگیری از وقوع رخدادهای ناگوار در حال انجام است، اجرای دقیق و بدون نقص سیستم های اطفا، تخلیه در شرایط بحران و خروج اضطراری، سیستم اعلام حریق، سیستم های تهویه در شرایط آتش سوزی و دودگرفتی و نیز ایمن سازی بخش های مختلف  مورد تاکید کارشناسان ایمنی سازمان آتش نشانی بابل قرار دارد.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

بازدید ایمنی کارشناسان آتش نشانی از بیمارستان ها و مراکز درمانی شهر بابل
برو به بالا