پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

آتش سوزی منزل مسکونی در بابل

پنج شنبه 02 مرداد 1399

 عصر امروز پس از اعلام حادثه آتش سوزی منزل مسکونی، آتش نشانان ایستگاه های  شماره ۳ و ۶ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل به محل حادثه واقع در بلوار ولیعصر، شهرک دانش اعزام شدند.

پس از رسیدن به محل حادثه و ارزیابی اولیه مشاهده گردید که آتش سوزی در یک ساختمان ۲ طبقه از لوازم برقی و یخچال موجود در پاگرد طبقه دوم آغاز گردیده و شعله های آتش با رسیدن به سقف کاذب،سایه روشن و ایرانیت ها به سرعت در حال گسترش به پشت بام و سرایت به اطراف است.

 آتش نشانان بلافاصله ضمن ایمن سازی محل حادثه و پس از قطع برق و گاز ساختمان، با کشیدن چند رشته لوله ی آبدهی خود را به کانون حریق رسانده و ضمن جلوگیری از گسترش آتش توانستند آتش را در مدت زمان ۲۵ دقیقه کنترل کنند.

 نیروها بعد از اطفا کامل حریق و مهار آن و پس از جداسازی و حصول ایمنی به ایستگاه های مربوطه مراجعت نمودند.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

آتش سوزی منزل مسکونی در بابل
برو به بالا