پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

دیدار سرپرست سازمان آتش نشانی با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل

شنبه 28 اردیبهشت 1398


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، مهندس نیازی فر سرپرست سازمان به همراه تنی چند از همکاران با حضور در فرمانداری بابل با مهندس ولی زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل دیدار و گفتگو کرد .

بنابراین گزارش در این دیدار مهندس ولی زاده ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهار داشت :تلاش و خدمات شایان مجموعه آتش نشانی شایسته تقدیر است و قطعا بنده و همکارانم در مدیریت بحران شهرستان تمام تلاش خود در راستای رفع موانع و مشکلات سازمان آتش نشانی در زمینه امکانات و تجهیزات جهت ارائه خدمات مطلوب انجام خواهیم داد و پیگیری ها و مکاتبات لازم را از طریق نمایندگان  محترم مجلس و استاندار محترم و ملاقات با مدیران وزارت کشور جهت  جذب و تخصیص اعتبارات ملی  به خصوص در زمینه خرید نردبان 52 متری را با جدیت انجام خواهیم داد .

قبل از سخنان فرماندار محترم مهندس نیازی فر ضمن تشکر از حسن توجه معاون محترم استاندار  با ارائه  گزارشی از عملکرد سازمان ، در خصوص مسائل و مشکلات مربوط به تجهیزات ، امکانات و هماهنگی دستگاههای ذیربط و سازمانهای امدادی مواردی را بیان نمودند. 

دیدار سرپرست سازمان آتش نشانی با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل
برو به بالا