پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

آتش سوزی منزل مسکونی قدیمی با کاربری انبار گل فروشی

شنبه 04 خرداد 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ، رخداد آتش سوزی منزل مسکونی قدیمی که از آن به عنوان انبار گل فروشی استفاده می شد در حد فاصل چهارراه گلشن و دارالشفا در ساعت ۲۱/۳۰ جمعه شب سوم خرداد ماه طی تماس تلفنی شهروندان به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی و کنترل عملیات سازمان آتش نشانی اعلام گردید که بلافاصله دو خودرو عملیاتی از ایستگاه های شماره دو و سه  با ۸ آتش نشان به محل حادثه اعزام و عملیات مهار و اطفای حریق را آغاز نمودند.

بنابراین گزارش ، آتش سوزی با توجه نوع مصالح سقف ساختمان که اغلب از چوب و نی بود به سرعت در حال گسترش و سرایت به منازل همجوار بود که با اقدام به موقع آتش نشانان از گسترش حریق جلوگیری و با کمک ایشان ساکنین منازل همجوار که گرفتار دود و آتش شده بودند تخلیه و نجات یافتند.

شایان ذکر است خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید و علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی می باشد.

توصیه می شود در شبهای پر فضیلت قدر هنگام ترک منازل نکات ایمنی را رعایت فرموده تا شاهد بروز حوادث ناگوار نباشیم.

آتش سوزی منزل مسکونی قدیمی با کاربری انبار گل فروشی
برو به بالا