پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

تصادف شدیدخودرو وانت نیسان با سواری پیکان منجر به مصدومیت راننده پیکان گردید

سه شنبه 19 آذر 1398

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل ،در پی اعلام حادثه تصادف در ساعت ۱۸:۲۷ به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی و کنترل عملیات سازمان ،  بلافاصله تیم امداد و نجات ایستگاه شماره یک به محل حادثه در کنارگذر جنوبی ،پل روگذر ارمک اعزام  شدند.

 بنا بر این گزارش بر اثر شدت برخورد در این حادثه راننده خودرو پیکان به شدت مصدوم و در کابین خودرو محبوس شده بود که نیروها با استفاده از  سِت امداد و نجات اقدامات لازم جهت رهاسازی را انجام داده وپس از خارج نمودن مصدوم از کابین و تحویل ایشان به عوامل اورژانس و ایمن سازی محل حادثه به عملیات خود پایان دادند.

دوشنبه ۱۸ آذر ۹۸

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

تصادف شدیدخودرو وانت نیسان با سواری پیکان منجر به مصدومیت راننده پیکان گردید
برو به بالا