پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

واژگونی بامدادی خودروی سمند ۳ مصدوم برجای گذاشت.

سه شنبه 19 آذر 1398

حادثه

 واژگونی بامدادی خودروی سمند ۳ مصدوم برجای گذاشت.


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل انحراف و برخورد خودروی سمند به تیر برق موجب واژگونی و سقوط خودرو به زمین کشاورزی و مصدومیت سرنشینان این خودرو گردید.

 شایان ذکر است بر اثر وقوع این حادثه، راننده ۴۰ ساله و دو خانم سرنشین این خودرو که حدودا ۳۵ و ۴۰ ساله بودند به شدت دچار مصدومیت شده که آتش نشانان ایستگاه شماره ۵ سازمان آتش نشانی بابل و اتش نشانی  زرگرشهر بلافاصله پس از انجام عملیات نجات مصدومین و تحویل انها به عوامل اورژانس اقدام به ایمن سازی محل حادثه نموده و به عملیات خود خاتمه دادند.

جاده جدید آمل، دوربرگردان روستا برسمنان

سه شنبه ۱۹ آذر ۹۸

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

واژگونی بامدادی خودروی سمند ۳ مصدوم برجای گذاشت.
برو به بالا