پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

کشف جسد کودک ۵ ساله در رودخانه بابلرود

یکشنبه 31 فروردین 1399

سید مازیارحسنی مدیرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري بابل در این خصوص گفت: جسد بي‎جان کودک ۵ ساله که روز گذشته در رودخانه بابلرود(محدوده بین پل درزیکلا و پل محمدحسن خان) غرق شده بود،توسط غواصان و امدادگران سازمان آتش‎نشاني بابل از آب خارج شد.

 وی در تشریح عملیات آتش نشانان افزود:پيرو اطلاع رساني اين حادثه به سامانه ۱۲۵ آتش نشاني در ساعت ۱۷ عصر روز گذشته بلافاصله اکيپ‌ هاي تخصصي امداد و نجات و غواصي سازمان آتش‎نشاني بابل به محل حادثه رهسپار شدند.

وي گفت: عملیات جستجو در عصر روز گذشته و با توجه به شدت جریان آب بی نتیجه بود اما خوشبختانه امداد گران با تلاش بی وقفه و خالصانه  توانستند با استفاده از لوازم و تجهيزات ويژه غواصي و پس از ساعت ها جستجو در طول اين رودخانه جسد بي‎جان غريق راکشف کنند.

مدیر عامل سازمان آتش نشاني بابل تصريح کرد: آتش‎نشانان پس از خارج کردن جسد از اين رودخانه و تحويل آن به عوامل آرامستان و نيروي انتظامي حاضر در محل حادثه به مأموريت خود پايان دادند.

یکشنبه ۳۱ فروردین ۹۹

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

کشف جسد کودک ۵ ساله در رودخانه بابلرودکشف جسد کودک ۵ ساله در رودخانه بابلرود
برو به بالا