پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

شارژ غیر اصولی خودرو از کپسول LPG حادثه آفرید.

یکشنبه 07 اردیبهشت 1399

به گزاش روابط عمومی  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، سید مازیارحسنی  مدیر عامل سازمان گفت: خودرو پژو ۴۰۵ بر اثر شارژ غیر اصولی مخزن خودرو به وسیله کپسول گاز LPG در بابل دچار آتش سوزی شد.

 
مدیر عامل سازمان آتش نشانی در تشریح این حادثه افزود:حادثه آتش سوزی این خودرو در ساعت ۱۴:۱۴ امروز توسط شهروندان به سازمان آتش نشانی اطلاع رسانی شد که بلافاصله دو اکیپ عملیاتی از ایستگاه های شماره دو و پنج سازمان به محل حادثه واقع در جاده جدید آمل نرسیده به پمپ بنزین برسمنان اعزام شدند و ملاحظه گردید خودرو پژو ۴۰۵ در حین شارژ گاز مایع در مخزن خودرو دچار آتش سوزی شده است.

وی ادامه داد:آتش نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات اطفایی موفق به کاهش و کنترل شعله های ناشی از این آتش سوزی شده و پس از بستن شیر و جدا کردن سیلندر انتقال دهنده از مخزن خودرو و همچنین با بستن شیر مخزن و اسپری مواد خنک کننده روی آن توانستند حریق را کاملا مهار و اطفا نمایند.

حسنی در پایان از شهروندان خواست:از مردم تقاضا داریم تحت هیچ عنوان از گاز ال پی جی برای سوخت خودرو استفاده نکنند.پر کردن مخزن گاز خودرو از گاز LPG علاوه بر خطرات محیطی که دارد از نظر قانونی ممنوع میباشد.

شنبه ۶ اردیبهشت ۹۹

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

شارژ غیر اصولی خودرو از کپسول LPG حادثه آفرید.
برو به بالا