پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

رسیدگی به ۵۲۰ مورد عملیات در سه ماه نخست سال ۱۳۹۹

یکشنبه 08 تیر 1399

‍ ‍ 
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل، رسیدگی به ۵۲۰ مورد عملیات در ۳ ماه نخست سال ۹۹ توسط مدیرعامل سازمان آتش نشانی  و خدمات ایمنی شهرداری بابل بررسی و پرسنل  این مجموعه  در این مدت به  ۲۶۸ مورد آتش سوزی  و ۲۳۴ مورد امداد و نجات  و ۱۸ مورد احتیاط حریق رسیدگی کرده اند و درمجموع این عملیات ۹۹ نفر نجات یافته،۳۴ نفر مجروح و ۷ نفر فوت شده اند.

سید مازیار حسنی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل با اظهار تاسف نسبت  به  فوت ۷ نفر از شهروندان در حوادث ۳ ماه نخست  گفت:متاسفانه در نخستین فصل سال،غرق شدگی از شاخص ترین حوادث رسیدگی شده سازمان محسوب می شود که در این حوادث ۵ نفر از شهروندان جان خود را در رودخانه و تالاب از دست داده اند.همچنین مهار ۴ آتش سوزی در مراکز صنعتی،۴۴ آتش سوزی مسکونی و آتش سوزی ۱۷ واحد تجاری از مهمترین  حوادث ۳ ماه نخست  بوده که خسارات قابل توجهی به همراه  داشته است.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی در ادامه ابراز داشت:با آغاز فصل گرما،بالا رفتن مصرف برق و باتوجه به اینکه بسیاری از حوادث ناگوار با شروع فصل تابستان مربوط به مسائل برقی است از شهروندان گرامی در خواست میکنیم حتی الامکان نسبت به سرویس و نوسازی سیم کشی و ادوات برقی مبادرت نمایند.

 وی در پایان اظهار نمود:با شروع فصل تابستان و خشک شدن پوشش گیاهی از شهروندان میخواهیم در خصوص خطر وقوع آتش سوزی در جنگلها  مراتع و باغها دقت بیشتری داشته باشند و در صورت  بروز هر گونه آتش سوزی یا حوادث با شماره تلفن های ۱۲۵ تماس حاصل نمایند.

پنجشنبه ۵ تیر ۹۹

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

 رسیدگی به ۵۲۰ مورد عملیات در سه ماه نخست سال ۱۳۹۹
برو به بالا