پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

آتش سوزی صبحگاهی خودرو پراید در پارکینگ منزل مسکونی

یکشنبه 08 تیر 1399

پیرو تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع آتش سوزی خودرو در پارکینگ منزل ،بی درنگ آتش نشانان ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل به محل حادثه واقع در بلوار شهید ابوالحسنی ، کوچه پاسداران، گلنار ۱۳ اعزام شدند و مشاهده گردید که این خودرو  در پارکینگ منزل دچار آتش سوزی شده و ساکنین در تلاش جهت جابجایی خودرو از پارکینگ منزل به فضای آزاد بوده و خودرو را تا جلوی درب ورودی منزل جابجا نمودند تا از سرایت حریق به منزل جلوگیری نمایند.

 آتش نشانان بلافاصله پس از حضوردر محل با استفاده از دو رشته لوله آبدهی آتش سوزی این خودرو را بصورت کامل اطفا و مهار نمودند.

متاسفانه آتش سوزی در این حادثه به آبگرمکن و برخی لوازم موجود در پارکینگ سرایت نموده و در حال گسترش بود که با سرعت عمل و اقدام به موقع آتش نشانان قبل از بروز خسارت سنگین مهار شد. 

یکشنبه ۸ تیر ۹۹

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

آتش سوزی صبحگاهی خودرو پراید در پارکینگ منزل مسکونی
برو به بالا