پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

وقوع دو حادثه خودرویی در بابل

سه شنبه 16 آذر 1400


 در ساعت ۱۹:۳۰  شب گذشته یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ از ناحیه موتور خودرو در خیابان شریعتی،معلم ۷ دچار آتش‌سوزی شد.

 این حادثه با انجام اقدامات اولیه مناسب توسط حاضرین در محل و حضور آتش نشانان  ایستگاه شماره چهار آتش نشانی بطور کامل مهار گردید.

همچنین در ساعت ۰۳:۲۶ بامداد امروز یک دستگاه خودرو پراید در حال تردد در بلوار آیت اله خامنه ای محدوده ترمینال برون شهری پس از انحراف با تیر چراغ برق وسط بلوار برخورد کرد. 

وقوع دو حادثه خودرویی در بابل
برو به بالا