پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

وقوع دو مورد حادثه آتش‌سوزی عصرگاهی در بابل

سه شنبه 16 آذر 1400آتش‌سوزی در جنگل‌های محدوده روستا قرآن تالار بابلکنار با حضور به موقع نیروهای امدادی آتش نشانی مرزیکلا و بابل و نیروهای های مردمی بطور کامل مهار شد.

 در جریان این آتش سوزی که به مدت یک ساعت به طول انجامید با تلاش نیروهای امدادی از سرایت حریق به درختان جنگلی جلوگیری شد.

همچنین در حادثه عصرگاهی دیگر آتش سوزی سيلندر گاز پیک نیک در منزل مسکونی واقع در بلوار کشاورز گزارش شد که با حضور به موقع آتش نشانان ایستگاه شماره یک سازمان مهار و اطفا شد.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

وقوع دو مورد حادثه آتش‌سوزی عصرگاهی در بابل
برو به بالا