پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

بازدید شهردار منتخب از ناوگان عملیاتی و تجهیزات آتش نشانی بابل

شنبه 20 آذر 1400به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل،صبح امروز #مهندس_دابوئیان شهردار منتخب بابل در راستای بررسی فرآیند فعالیت و نحوه ارائه خدمات نیروهای آتش نشانی، از خودرو ها و تجهیزات عملیاتی ایستگاه شماره یک سازمان بازدید کرد.

بنا بر این گزارش مهندس دابوئیان با حضور در ایستگاه آتش نشانی از نزدیک با امکانات و تجهیزات موجود در این ایستگاه و نحوه خدمات رسانی نیروهای آتش نشانی به شهروندان در زمان وقوع حادثه باخبر شد و میزان سرعت عمل، دقت و توانمندی نیروها را در حین اجرای عملیات ها مورد ارزیابی قرار داد.

ایشان با حضور در آشیانه ناوگان عملیاتی آتش نشانی از خودروها و تجهیزات موجود بازدید کردند تا در جریان تدوین بودجه سال آینده جهت رفع کمبودها و خرید تجهیزات مورد نیاز نظیر خودرو سنگین فوماتیک،خودرو نردبان دار،خودروهای اطفایی و به روز رسانی تجهیزات امدادرسانی و اطفای حریق و... برنامه ریزی دقیق و صحیح صورت پذیرد.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰
 

بازدید شهردار منتخب از ناوگان عملیاتی و تجهیزات آتش نشانی بابل
برو به بالا