پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

بازدید از مراحل احداث ایستگاه شماره۷ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل

یکشنبه 21 آذر 1400مهدی پورچالی عضو شورای اسلامی شهر و نماینده ناظر شورا در سازمان آتش‌نشانی با همراهی سید مازیارحسنی مدیرعامل سازمان از روند احداث ایستگاه شماره ۷ آتش‌نشانی بازدید نمود.

پورچالی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت قابل قبول این پروژه و تشکر از جدیت و تلاش شهردار محترم و مدیرعامل سازمان در رابطه با تسریع در روند بهره‌برداری از این ایستگاه اذعان داشت: در کنار اقدامات مربوط به توسعه و آبادانی شهر و فراهم نمودن رفاه و آسایش برای شهروندان توجه به مقوله تامین ایمنی شهر و شهروندان از اولویت‌های مهم مجموعه مدیریت شهری می باشد که در این راستا تلاش می کنیم با تهیه و تامین تجهیزات لازم برای سازمان آتش‌نشانی این امر مهم را محقق نماییم.


یکشنبه ؛ ۲1 آذر  ۱۴۰۰

بازدید از مراحل احداث ایستگاه شماره۷ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل
برو به بالا