پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

وقوع دو حادثه آتش سوزی در بابل

دوشنبه 22 آذر 1400به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل،در ساعت ۱۸:۵۴ شب گذشته آتش سوزی مغازه میوه فروشی در بلوار ولیعصر،محدوده انتقال خون به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گزارش شد.

 در این حادثه آتش از سیلندر گاز پیک نیک شعله ور در مغازه به فوم های سقف و چادر مغازه سرایت کرد که با حضور و سرعت عمل آتش نشانان ایستگاه شماره سه سازمان بطور کامل مهار و اطفا شد.

همچنین در حادثه ای دیگر داغ شدن بیش از حد روغن آشپزی در قسمت مطبخ مغازه اغذیه فروشی موجب آتش سوزی در مغازه گردید که با انجام اقدامات اولیه مناسب توسط حاضرین و با حضور آتش نشانان ایستگاه شماره چهار سازمان قبل از گسترش و بروز خسارت سنگین مهار شد. 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰

وقوع دو حادثه آتش سوزی در بابل
برو به بالا