پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

افتتاح هفتمین ایستگاه آتش‌نشانی به نام شهید سلیمانی در بابل

یکشنبه 19 دی 1400مهندس دابوئیان شهردارمنتخب بابل :
هفتمین ایستگاه آتش‌نشانی بابل در ۷۰ روز کاری با مساحتی بیش از ۲۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در بلوار امام‌رضا (ع)، جنب میدان هادی‌نوروزی افتتاح شد.

این ایستگاه با قابلیت استقرار دو دستگاه خودروی اطفایی با تجهیزات کامل، بصورت ۲۴ ساعته و در سه شیفت کاری بطوریکه حوادث مربوط به جاده مواصلاتی قائم‌شهر، کمربندی‌جنوبی، بلوار شهیدیاسینی، بلوار امام رضا(ع)، بلوارطبرسی و محلات شرق بابل نظیر کتی‌شرقی و غربی، فرهنگ‌شهر، اسلام و... را تحت پوشش عملیاتی خود قرار می‌دهد.

يک‌شنبه، ١٩ دی ۱۴۰۰

افتتاح هفتمین ایستگاه آتش‌نشانی به نام شهید سلیمانی در بابل
برو به بالا