پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

مهار آتش سوزی داروخانه در بابل

دوشنبه 20 دی 1400به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل طی تماس با سامانه ۱۲۵ در ساعت ۱۷:۳۸ دقیقه مبنی بر وقوع آتش سوزی در یکی از داروخانه‌های بابل بلافاصله تیم‌های اطفاء حریق از ایستگاه های شماره شش و چهار سازمان راهی محل حادثه واقع در میدان شهید سلیمانی شدند.

پس از حضور آتش نشانان در محل حادثه و ارزیابی اولیه مشخص گردید که آتش سوزی از قسمت آشپزخانه این داروخانه آغاز شده است.

با توجه به احتمال انتشار مواد سمی حاصل از سوختن دارو‌ها و مواد شیمیایی در آتش سوزی داروخانه ها،آتش نشانان با استفاده از ست های تنفسی خود را به کانون حریق در قسمت آشپزخانه این داروخانه رساندند و با واکنش مناسب در کمترین زمان ممکن آتش را بطور کامل مهار و اطفا کردند.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

دوشنبه 20 دی ۱۴۰۰

مهار آتش سوزی داروخانه در بابل
برو به بالا