پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

آتش سوزی منزل مسکونی در بابل

چهار شنبه 29 دی 1400 طی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵  آتش نشانی بابل  مبنی بر آتش سوزی منزل مسکونی در ساعت ۰۵:۴۲ صبح امروز بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره یک سازمان در محل حادثه واقع در بلوار شهید ابوالحسنی شهرک شمال حاضر شدند.

این حادثه به علت اتصال برق کولر اسپلیت روی داد که اقدامات اولیه ساکنین و حضور به موقع اتش نشان‌ها باعث جلوگیری از گسترش آتش و مهار آتش سوزی در دقایق اولیه حادثه گردید.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰

آتش سوزی منزل مسکونی در بابل
برو به بالا