پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

امداد رسانی به 142 مورد حادثه در دی ماه سال جاری

شنبه 02 بهمن 1400

مدیر عامل  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل از وقوع ۱۴۲ مورد حادثه و نجات ۲۴ تن از شهروندان در دی ماه سال جاری خبر داد.

 سید مازیار حسنی مدیر عامل :

۱۴۲ مورد حادثه در دی ماه سال جاری توسط آتش نشانی بابل ثبت شد که به تفکیک ۸۵ مورد آتش سوزی و خدمات ایمنی و ۵۷ مورد عملیات نجات بوده است که منجر به نجات ۲۴ تن از شهروندان گردیده است.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰.

امداد رسانی به 142 مورد حادثه در دی ماه سال جاری
برو به بالا