پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

بازدید دانش آموزان دبستان استثنایی خاطره رامش از ایستگاه آتش نشانی بابل

دوشنبه 04 بهمن 1400جمعی از دانش آموزان دبستان استثنایی خاطره رامش با حضور در ایستگاه شماره دو آتش نشانی بابل از نزدیک با خدمات و تجهیزات این ایستگاه آشنا شدند.

در این بازدید کارشناسان آتش نشانی در خصوص نکات ایمنی، مخاطرات محیطی و نحوه برخورد دانش آموزان با آن و همچنین خدمات این سازمان توضیحاتی ارائه و به سوالات دانش آموزان پاسخ دادند.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

بازدید دانش آموزان دبستان استثنایی خاطره رامش از ایستگاه  آتش نشانی بابل
برو به بالا