پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

مهار آتش سوزی منزل مسکونی در بابل

پنج شنبه 05 خرداد 1401


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل حادثه آتش سوزی منزل مسکونی واقع در چهارراه گلشن در ساعت ۱۶:۳۵ به سامانه ۱۲۵ این سازمان اطلاع‌رسانی شد.

در پی این گزارش، سریعا آتش نشانان ایستگاه های شماره سه،چهار و دو سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

 در این حادثه،آتش سوزی در غیاب مالک از اتاق منزل آغاز و به سقف و سربندی سرایت کرد بطوریکه شعله از سربندی منزل به بیرون زبانه می کشید و به سربندی منزل مجاور سرایت نمود.

آتش‌نشانان بلافاصله پس از حضور در محل بعد از قطع جریان برق و گاز و با ایمن‌سازی محل حادثه و تجهیز خود به دستگاه تنفسی، با استفاده از تجهیزات خاموش‌کننده نسبت به مهار شعله‌های حریق اقدام کردند و مانع از گسترش بیشتر آتش شدند و پس از حدود ۸۰ دقیقه تلاش آتش را بطور کامل مهار و اطفا کردند.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

یکشنبه  خرداد ۱۴۰۱.

مهار آتش سوزی منزل مسکونی در بابل
برو به بالا