پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

روز پرحادثه برای آتش نشانان بابلی

دوشنبه 09 خرداد 1401۱۶ مورد حادثه و آتش سوزی در کمتر از ۲۴ ساعت 

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداري بابل در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۶ مورد تماس با سامانه  آتش نشانی بابل صورت گرفته که از این تعداد تماس ۱۶ مورد آن عملیاتی شده است.

 بنا بر این گزارش از این ۱۶ مورد عملیات صورت گرفته  ۱۲ موردآتش سوزي  و  ۴ مورد عملیات امداد و نجات بوده که در اين شهر بوقوع پيوسته است.

 آتش نشانان ۱۲ مورد حوادث آتش سوزی را در این مدت پوشش دادند که ۶ مورد مربوط به آتش سوزی نیزار،علفزار و ضایعات دپو شده در سطح شهر، ۲ مورد آتش سوزی مسکونی، ۲ مورد آتش سوزی مغازه و واحد های تجاری، ۱ مورد آتش سوزی در قسمت تاسیسات و موتورخانه مسجد و همچنین ۱ مورد آتش سوزی خودرو سواری(تیبا) بوده است که به خوبی توسط همکاران پوشش داده شد.

همچنین امدادگران آتش نشان در ۴ مورد حوادث امداد ونجات نیز شركت داشته و به شهروندان و هموطنان امداد رساني کردند که ۳ مورد مربوط به دفع حیوانات مزاحم و موذی و ۱ مورد نیز به منظور امداد رسانی به محبوس شدگان درکابین آسانسور بوده است.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

دوشنبه ۹ خرداد

روز  پرحادثه برای آتش نشانان بابلی
برو به بالا