پیام روز
     پیام ایمنی : كارخود را با توجه به مقررات ايمني انجام دهيد.     پیام ایمنی : با توجه به آموزش موازین ایمنی ، حافظ سرمایه های جانی ومالی خود باشید.     پیام ایمنی : در جشنها هنگام استفاده از برف شادی جوانب احتیاط را رعایت فرمایید/از آنجایی که مواد تشکیل دهنده برف مصنوعی داخل اسپری ها، به شدت قابل اشتعال است در مواجهه با شعله و جرقه سریعا اتش می گیرید     در چهارشنبه اخر سال مواظب فرزندان خود باشیم     بیائید همه با هم در کنار خانواده چهارشنبه آخر سال را به جشن مهرورزی و دوستی تبدیل نمائیم     خطر گاز co را جدی بگیرید : زرد و نارنجی بودن شعله وسایل گازسوز نشان از فضای بدون اکسیژن است. شعله وسایل گازسوز مانند بخاری یا آبگرمکن و ... حتما باید آبی باشد. زمانی که رنگ آن زرد و نارنجی شود نشان از محیط فاقد اکسیژن و زمینه‌ساز خطر و احتمال مسمومیت با گاز منوکسیدکربن است. ✅ فرهنگ ایمنی ✅ شهر ایمن روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل      زهرای بتول دختری آوردست : ولادت با سعادت بانوی تاریخ‌ ساز حضرت زینب(س) و روز پرستار بر عموم شیعیان به‌ویژه سپیدپوشان مدافع سلامت مبارک باد.

خودرو فوماتیک آتش نشانی در آستانه الحاق به ناوگان عملیاتی سازمان آتش نشانی بابل

دوشنبه 09 خرداد 1401


 
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداري بابل صبح امروز مهدی پورچالی عضو ناظر شورا در سازمان آتش نشانی، مهدی حیدری سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری و رئیس هیئت مدیره و سیدمازیارحسنی مدیرعامل سازمان از روند آماده سازی و ساخت خودرو فوماتیک آتش نشانی بابل در مراحل پایانی،جهت الحاق به ناوگان خودروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی بابل بازدید کردند.

شایان ذکر است خودروی فوماتیک آتش نشانی یک خودروی سنگین با وزن ۲۶ تن بوده که ظرفیت ۱۰ هزار لیتر آب و ۲ هزار لیتر کف را دارد که تاکنون شهر بابل از داشتن آن محروم بوده است. این خودرو برای اطفای انواع حریق‌ها به خصوص آتش سوزی مایعات قابل اشتعال نظیر بنزین،گازوئیل و...کاربرد دارد.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱

خودرو فوماتیک آتش نشانی در آستانه الحاق به ناوگان عملیاتی سازمان آتش نشانی بابل
برو به بالا