تعمیرات اساسی و اورهال خودرو نردبان دار(بالابر) آتش نشانی با دستور شهردار محترم بابل

خودرو نردبان ۳۲ متری آتش نشانی با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال بازسازی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بابل مهدی کیانی شهردار بابل از تعمیر اساسی و اورهال خودرو نردبان ۳۲ متری آتش نشانی جهت خدمت رسانی به همشهریان عزیز خبر داد.

مهدی کیانی شهردار بابل:

با گسترش روز افزون برج های مسکونی ؛ یکی از دغدغه ها و نیازهای ما در حوزه خدمات ایمنی وجود تجهیزات بروز از جمله خودرو نردبان هیدرولیکی است.

با توجه به قیمت بسیار زیاد و اهمیت بالای این نردبان در عملیات های امداد و نجات و اطفای حریق در ساختمانهای بلند مرتبه درسطح شهر با پیگیری مدیر عامل سازمان این موضوع دردستور کار قرارگرفته و سعی بر آن شد طی برنامه ریزی منظم و مطابق با استاندارد های موجود بازسازی و پس از تعمیرات اساسی جهت خدمت رسانی به شهروندان در اختیار سرویس عملیاتی قرار گیرد.

با توحه به ضرورت به روز کردن تجهیزات در حوزه ايمني شهری اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد ریال جهت بازسازی نردبان هیدرولیکی آتش نشانی اختصاص یافت و این خودرو پس از تعمیر و تعویض سیستم هیدرولیک،نردبان خودرو،سیم های کابل،جک ها،نرم افزار و سخت افزارهای کنترلی،سنسورهای کنترلی و رنگ آمیزی و تشک دوزی و…به چرخه عملیات باز خواهد گشت.

شایان ذکر است خودرو نردبان هیدرولیکی یک خودرو برای عملیات نجات و آتش نشانی، جهت دسترسی به طبقات بالای ساختمان ها و موقعیت های بسیار مرتفع طراحی شده است. زمانی که نردبان تا بیشینه مقدار خود باز است، ارتفاع عملکردی آن ۳۲ متر از سطح زمین می باشد و برای هر ارتفاع متوسطی نیز مناسب می باشد. همچنین دارای قابلیت حرکات عمودی و افقی بطور همزمان و بدون تداخل می باشد.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی بابل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *